Sveiki, esu Agnė. Dviejų nuostabių vaikų - Andrėjos ir Augusto mama, mylima ir mylinti žmona.  Dievinu keliones ir gerą muziką. Mėgstu juoktis. Garsiai :) Tai įkvepia ir išlaisvina. Dar įkvepia gamta. Kartais saulė, kartais lietus. Pokalbis su geru draugu. Kartais tyla ir pokalbis su savimi.  

O fotografija užbūrė laisve kurti.. Kiekviena akimirka - tai kaskart nauja istorija, tarsi storoje knygoje surašyta iliustruota pasaka, intriguojanti savo nenuspėjamu turiniu ir herojų likimais. Tai laisvė kurti savo herojus ir jų istorijas - mėgautis kiekvienu potėpiu, atidžiai dėliojant kiekvieną detalę.. Tai neaprėpiama laisvė kilti aukštyn.. Savo pašaukimo link. Stabdyti laiką ir kurti Gyvenimą – Jūsų istoriją, kuri yra svarbiausia Jums.

Kodėl Seegl?

Kelionė 2011-ųjų pavasarį man buvo lemtinga. Savąją Žuvėdrą sutikau kelionėje, kurios pamiršti tiesiog neįmanoma. Klajodama apytuštėmis Saint Malo (Prancūzija) apylinkėmis, stabtelėjau paklausyti Atlanto bangų mūšos,- ir mes susitikome. Ji sužadino mano pašaukimą, įkvėpė mane lemtingam žingsniui ir tapo mano naujos veiklos simboliu. Simboliu pasaulio, kurį rasite mano darbuose - alsuojančio neaprėpiama Laisve ir Dinamika, kupino tikrų Jausmų ir Gyvenimo. Šiandien džiaugiuosi galėdama pasidalinti trumpu reportažu iš savo lemtingos kelionės.

Leiskitės į savają ir Jūs!.

Žmonės apie Seegl